Partnerská dohoda

Ako sa stať skutočnými partnermi?

Milá klientka/klient,
Je mi veľkým potešením, privítať Vás ako moju novú klientku/klienta v salóne Beauty Ateliér Adriana. Nesmierne ma teší, že ste si vybrala práve môj salón. Veľmi rada Vám pomôžem vyriešiť akúkoľvek potrebu Vašej pleti a zároveň sa o Vás budem starať s láskou.

Tu sú pravidlá, ku ktorým sa zaväzujem a garantujem (voči Vám, ako klientovi):

 1. 100% garancia vrátenia peňazí v plnej výške, keď nebudete spokojná s mojimi službami.
 2. Pokiaľ sa dostavíte na dohodnutý čas, nikdy Vás nenechám čakať dlhšie než 10 min. Počas tejto doby Vám ponúknem lahodnú kávu alebo čaj. Pokiaľ by ste čakala dlhšie ako 10 min, garantujem Vám zľavu na Vaše ošetrenie 15% z ceny.
 3. Zaväzujem sa k poskytovaniu vysoko profesionálneho ošetrenia, prístupu ku klientovi a poradenstvo v riešení potrieb Vašej pleti. Som vyškolená profesionálka priamo z PAYOT a IMAGE skincare a snažím sa udržovať svoje vzdelanie na čo najvyššej úrovni.
 4. Kabína bude vždy dokonale pripravená na Vašu procedúru a vždy riadne uprataná. Pokiaľ nebudete mať ten pocit, prosím, neváhajte mi tieto poznatky oznámiť a podľa môjho uváženia Vám ponúknem kompenzáciu.
 5. Vždy Vás budem informovať o novinkách, akciách, výhodných balíčkoch, o akejkoľvek zmene, ktorá sa v salóne bude odohrávať.
 6. Pokiaľ by som z dôvodu ochorenia alebo iného dôvodu nemohla dodržať dohodnutý termín Vašej návštevy, vždy Vás budem včas informovať a ponúknem Vám samozrejme náhradný termín.

Na oplátku aj ja veľmi ocením a očakávam nasledujúce pravidlá od Vás:

 1. Prosím o dochvílnosť. Pokiaľ neprídete včas (akceptujem 10 min), musíte pochopiť, že i ja mám záväzky voči ostatným klientom. Bude Vám ponúknutá iná, kratšia procedúra, alebo Vaša vybraná procedúra bude musieť byť skrátená.
 2. Dajte mi včas vedieť, pokiaľ si so sebou chcete vziať Vaše malé dieťa, aby som na to bola pripravená a prispôsobila tomu chod salónu.
 3. Pokiaľ bude vami vybraná procedúra dlhšia, minimálne na 3 hodiny (tj. napr. kozmetika + manikúra, alebo kozmetické ošetrenie + lash lifting), vyberám 50% zálohu vopred a to buď prevodom na účet, alebo v hotovosti v salóne. Ak sa tak nestane, službu nemôžem rezervovať.
 4. Taktiež upozorňujem na včasné zrušenie Vašej rezervácie najmenej 24 hodín vopred.
 5. Ak máte záujem o sobotný termín na kozmetiku, tak si za rezerváciu takéhoto termínu beriem 50% zálohu zo základného ošetrenia, t.j. 25 Eur. Záloha vám bude potom odrátaná z daného ošetrenia. Ak sobotný termín nezrušíte skôr ako do 48 hodín, tak záloha vám nebude vrátená.
 6. Ak vlastníte darčekový certifikát a nebudete sa môcť dostaviť, je treba Vašu rezerváciu zrušiť do 24 hodín. Pokiaľ budete objednaná na dlhšiu procedúru, minimálne 3 hodiny, prepadá 50% hodnota darčekového certifikátu.
 7. Ako ústretový krok k ostatním klientom a prejav rešpektu ku mne i k mojej práci, Vás žiadam o vypnutie, alebo stíšenie mobilného telefónu po dobu Vašej návštevy v salóne.

Ale teraz už dosť formalít

Veľmi sa teším, že Vám s radosťou môžem poskytovať svoje služby, a verím, že i k Vašej plnej spokojnosti.

Pokiaľ budete mať akékoľvek otázky ohľadom vzájomných pravidiel, alebo akúkoľvek inú otázku, prosím neváhajte sa ma kedykoľvek opýtať. Rada Vám odpoviem na Vaše otázky.

Ďakujem vopred

Adriana

Beauty Ateliér