Škola líčenia s Adrianou

Škola líčenia s Adrianou

Podporte svoju vnútornú krásu a ukážte ju navonok svojim líčením.

Naučte sa krásne líčiť pre vlastnú spokojnosť a pocit naplnenia. Niekedy stačí naozaj málo, aby sme sa cítili lepšie, vyžarovali krajšiu energiu a sebavedomie.
Som zástankyňou prirodzeného líčenia, ktoré podčiarkne to najkrajšie na žene a potlačí nedokonalosti na pleti. Naučte sa jednoducho a rýchlo kúzliť. Zistite ako správne naniesť make-up, aké farby vám svedčia, čo pri líčení nevynechať a taktiež sa naučíte vyvarovať najčastejších chýb, vďaka čomu ušetríte čas, zdravie pleti i peniaze. Taktiež sa dozviete všetko o správnej starostlivosti o pleť, aby bola žiarivá a zdravá. Naučíte sa správne pracovať s pomôckami, ktoré vám pomôžu vytvoriť dokonalý make-up.

Pre koho je kurz školy líčenia určený?

Kurz je vhodný pre ženy, ktoré sa chcú cítiť sebavedome, spokojnejšie, chcú sa páčiť sebe i svojmu okoliu, chcú podčiarknuť svoju jedinečnosť a prirodzenú krásu. Ak nezvládate bežné líčenie, alebo túžite po zmene, neviete aké farby vám pristanú, ako zakryť nedokonalosti, alebo ako používať konkrétne líčidlá, tak ste na správnej adrese. Spolu sa pozrieme na to, aké líčenie vám naozaj pristane. Krok za krokom vás prevediem svetom krásy, v ktorom sa už nestratíte a starostlivosť o seba nebude stratou času a ani ako nutnosť, ale bude vám robiť radosť každým dňom.

Objavte tajomstvo prirodzeného a krásneho líčenia. Ponorte sa do nekonečnej sféry krásy.

Dĺžka kurzu: cca 2,5 hodiny

Krásna musíte byť hlavne sama pre seba a prijať sa taká aká ste. Vnútorná pohoda robí ženy krásne; najprv by žena mala riešiť svoju vnútornú harmóniu a potom ju zvýrazniť navonok napr. šatami, make-upom, účesom… Odmeňujte sa každý deň tým, že si venujete čas v starostlivosti o seba, aby ste sa cítili dobre, či už to bude, cvičenie, starostlivosť o pleť, meditácia, relax, alebo čokoľvek, čo bude súvisieť s vašou harmóniou, zdravím a krásou.

Dohodnite si termín
0905 997 334