OXYGENEO – technológia GENIUS

Oxygeneoterapia je inovatívne ošetrenie pleti novej generácie, ktoré spája 3 efektívne technológie do jedného celku:
1. Exfoliácia povrchových vrstiev
2. Vpravovanie revitálizačných výživných látok
3. Okysličenie prirodzeným spôsobom, ktoré je generované zvnútra

Ošetrenie má okamžitý a efektívny výsledok, je vhodné na každý typ pleti počas celého roka.
Oxygeneoterapia využíva princíp Bohrovho efektu, kedy sa na pokožke zvýši koncentrácia CO2 (oxidu uhličitého) následkom čoho sa zvýši prietok krvi a pleť sa maximálne a prirodzene okysličuje.

Hlavné benefity ošetrenia:

 • jemné odstránenie odumretých buniek
 • vyhladenie pokožky
 • zjemnenie vrások
 • okysličenie pleti s dlhodobým účinkom
 • rozjasnenie a presvetlenie pokožky
 • spevnenie pokožky
 • zjednotenie tónu pleti, redukcia pigmentácii
 • stiahnutie rozšírených pórov
 • rýchle a efektívne ošetrenie na mieru

 

Kontraindikácie:

 • aktívny herpes
 • tehotenstvo
 • kardiostimulátor
 • akútne alebo infekčné ochorenia kože
 • nádorové ochorenia
 • neuropatie, neznáme útvary na pokožke

 

Protokol základného ošetrenia:

 • Odlíčenie očí, následné odlíčenie a vyčistenie pleti produktom podľa typu pleti, tonizácia pleťovou vodou.
 • Na pokožku sa aplikuje špeciálny gél s účinnými látkami a následne sa pomocou prístroja Genius a špeciálnej kapsule vykoná exfoliácia, infúzia, okysličenie. Ošetrenie sa vyberá podľa stavu pleti (viď. popis produktov nižšie pod protokolom).

Exfoliácia: hlavica vykoná peeling horných vrstiev, odstráni odumreté bunky, vyhladí a obnoví pleť, a pripraví pokožku na príjem aktívnych ingrediencií.

Infúzia: pomocou exkluzívnych hlavíc (kapsúl) sa čistí pleť a infúziou sa vpravujú do pleti aktívne látky.

Okysličenie: Oxygeneoterapia produkuje bubliny CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvárajú fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Výsledkom je okysličená pleť a optimálna absorpcia aktívnych zložiek dodaných ošetrením.

 • Po oxygeneoterapii nasleduje ošetrenie multipolárnou rádiofrekvenciou. Multipolárna RF je technológia 3.generácie. Jednoduché použitie s maximálnym výsledkom. Má okamžite viditeľné účinky na zlepšení kontúry tváre – výsledky sú dlhodobé. Cielené ošetrenie tváre pomáha regenerovať kolagénové vlákna v derme, má spevňujúce a omladzujúce účinky, redukuje jemné i hlbšie vrásky.
 • Potom nasleduje aplikácia účinného séra podľa stavu a typu pleti.
 • Aplikácia masky podľa typu pleti. Ak je maska krémová, urobí sa neomasáž pomocou špeciálnej hlavice, a ak je maska hydrogélová, zapracuje sa pomocou ultrazvuku.
 • Na záver sa nanesie na pleť očný krém a denný krém podľa typu pleti + naplňujúci balzam na pery.
 • Ak si klientka želá, môže sa aplikovať aj ľahký makeup.

Pre lepšie a dlhodobé výsledky sa odporúča ošetrenie vo forme kúry, čo je 5 – 6 ošetrení s odstupom maximálne dvoch týždňov.

Cena základného ošetrenia (75 minút): 75 Eur.

Cena kompletného ošetrenia s hĺbkovým čistením a masážou (140 minút) 108 Eur

Cena ošetrenia bez hĺbkového čistenia (115 minút): 88 Eur

Ak si klientka zakúpi naraz balíček 5 ošetrení, tak šieste ošetrenie je ZDARMA.

Kapsule Geneo:

Kapsule sú základom ošetrenia Genius. Sú zložené z uhličitanu vápenatého a z kyseliny citrónovej a aktivujú sa gélom. Celá technológa bola inšpirovaná všeobecne známou liečivou silou prírodných prameňov. Termálne pramene sú známe ich vysokou koncentráciou kysličníka uhličitého, ktorý pomáha stimulovať okysličenie pokožky. Súčasne hlavica vykonáva peeling pokožky a vytvára tak optimálne prostredie na vpravovanie nevyhnutnej výživy počas aj po ošetrení. Zároveň šetrí aj čas, nakoľko 3 akcie prebiehajú súbežne.

Dostupných je niekoľko verzií:

REVIVE: Vyhladzuje jemné vrásky a revitalizuje pleť. Dodáva pokožke potrebnú výživu, zlepšuje jej textúru a vyrovnáva ju. Silná kombinácia výživných a ochranných ingrediencií špeciálne vyvinutých na okysličenie pleti, na revitalizáciu mdlej pokožky. Viditeľne redukuje jemné vrásky a zlepšuje celkovú štruktúru pleti. Hlavnou aktívnou zložkou primárneho capsugen gélu sú červené riasy, retinol a kyselina ferulová. Ich vzájomná kombinácia zjemňuje vrásky, vyhladzuje pokožku a chráni pred nepriaznivými účinkami životného prostredia.

ILLUMINATE: redukuje nežiadúce pigmentácie , zjednocuje farbu a presvetľuje pokožku, dodáva pokožke výživu, vitamíny a prirodzenú vláčnosť. Hlavnou aktívnou zložkou primárneho capsugen gélu je kyselina kójová, stabilizovaný vitamín C Alpha Arbutín ( prírodný antioxidant) a extrakt z opuncie a mrkvy. Spojenie týchto zložiek účinne zjednocuje farebný tón pleti, osviežuje a presvetľuje ju, zlepšuje jej celkovú štruktúru a pružnosť.

BALANCE: Efektívne spojenie čistiacich, zjemňujúcich, upokojujúcich a zmatňujúcich ingrediencií vyvinutých na okysličenie pleti, na jej hĺbkové prečistenie a dosiahnutie rovnováhy mastnej pokožky. Hlavnou aktívnou zložkou primárneho capsugen gélu je drevené uhlie, kyselina mandľová a extrakt z camu camu (exotická vitamínová bomba). Všetky zložky sú zamerané na prečistenie pokožky, na absorpciu nadbytočného mazu z pokožky a na celkové zlepšenie stavu a vzhľadu mastnej pleti.

GLOWSKIN O2: Kapsule z rady Glowskin O2 sú ekvivalentnými jemnejšími verziami kapslí Revive a Bright. Sú určené predovšetkým na ošetrenie extrémne citlivej pleti, kde peelingový efekt je mimoriadne jemný so zachovaním účinkov okysličenia a vpravovania.

[/vc_row]
Dohodnite si termín
0905 997 334