Lash Lifting & Lash booster

Lash Lifting & Lash Booster

Novinka v oblasti tvarovaniu vlastných rias, kde riasy sa vytočia, zvýraznia, zdvihne sa ich objem a podporí sa ich rast.

Čaká vás wellness pobyt, dovolenka, či iná dôležitá udalosť a chcete byť každopádne upravená? Potom je táto technika LASH LIFTING ideálna práve pre vás! Potrebujete rekonštrukciu a posilnenie rias? Potom v spojení s LASH BOOSTROM dokážeme na riasách skoro zázrak!

Táto technika spočíva v natočení rias na špeciálnu silikónovú formu pomocou emulzií a zaistia tak zdvihnutie a vytočenie rias s trvalým efektom po dobu až 8 týždňov! Následne sa aplikuje farba na riasy a ako posledný krok sa aplikuje LASH BOOSTER, vďaka ktorému riasa dokáže absorbovať veľké množstvo výživy, keratínu a vody a dvojnásobne zväčší svoj objem. Efekt je na riasach naozaj vidieť.

LASH BOOSTER je vitamínová starostlivosť na podporu hydratácie mihalníc po lash liftingu. Uzdravuje, urýchľuje rast, výrazne posilňuje riasy a v kombinácii s lash liftingom má úžasný účinok. Táto posilňujúca starostlivosť pomáha chrániť riasy pred poškodením a vysušením. Obsahuje aminokyseliny, extrakty z rastlín, ovocné extrakty a esenciálne oleje.

Lash lifting je vegánsky, bez lepku a bez obsahu parabénov!

Pre koho je ideálny LASH LIFTING? Vhodné je pre klientky, ktoré majú rovné riasy smerujúce dolu, pre tie, ktoré nechcú predĺžené umelé riasy a tiež pre klientky, ktoré predĺžené riasy nosili a po odstránení sú ich riasy rovné.

*Počas procedúry sa robí aj farbenie mihalníc pre lepšiu intenzitu a efekt.

 

Lash lifting a lash booster je proces k zatočeniu, zvýrazneniu rias, totálnej regenerácii a vedie k omladeniu oka, zväčšeniu objemu rias a posilneniu rastu!!!

 

Cena procedúry: 38€

 

Dohodnite si termín
0905 997 334