Lash Lifting & Lash booster

Lash Lifting & Lash Booster

Novinka v oblasti tvarovaniu vlastných rias, kde riasy sa vytočia, zvýraznia, zdvihne sa ich objem a podporí sa ich rast.

Čaká vás wellness pobyt, dovolenka, či iná dôležitá udalosť, alebo chcete mať krásne vytočené a zvýraznené mihalnice kedykoľvek a chcete byť každopádne upravená? Potom je táto technika LASH LIFTING od ELLEBANA ideálna práve pre vás! Potrebujete rekonštrukciu a posilnenie rias? Potom v spojení s LASH BOOSTROM dokážeme na riasách úžasný efekt!

Táto technika spočíva v natočení rias na špeciálnu silikónovú formu pomocou emulzií a zaistia tak zdvihnutie a vytočenie rias s trvalým efektom po dobu až 8 týždňov! Následne sa aplikuje farba na riasy a ako posledný krok sa aplikuje LASH BOOSTER (elleplex re-gen), vďaka ktorému riasa dokáže absorbovať veľké množstvo výživy a keratínu, je napumpovaný aminokyselinami, antioxidantmi, esenciálnymi mastnými kyselinami, rastlinnými výťažkami, výťažkami z kôry a koreňov a ovocnými výťažkami nevyhnutnými pre zdravé riasy. Obsahuje celkom 23 aktívnych látok prenikajúcich hlboko do štruktúry rias.

  • podporuje zdravší rast rias
  • zvyšuje a udržuje hydratáciu rias
  • zabraňuje predčasnému vypadávaniu rias a chráni je pred poškodením
  • vyživuje a posilňuje štruktúru rias
  • eliminuje vysušenie a uľavuje namáhaným riasám

 

Výsledkom sú silné, zdravé a maximálne hydratované riasy. Dokonalá ochrana pred vplyvmi vonkajšieho prostredia. Efekt je na riasách naozaj vidieť.

Lash lifting je vegánsky, bez lepku a bez obsahu parabénov!

Pre koho je ideálny LASH LIFTING? Vhodné je pre klientky, ktoré majú rovné riasy, alebo riasy smerujúce dolu, pre tie, ktoré nechcú predĺžené umelé riasy, aj pre tie čo majú malé oči a tiež pre klientky, ktoré predĺžené riasy nosili a po odstránení sú ich riasy rovné a nevýrazné.

*Počas procedúry sa robí aj farbenie mihalníc pre lepšiu intenzitu a efekt.

 

Lash lifting a lash booster je proces k zatočeniu, zvýrazneniu rias, totálnej regenerácii a vedie k omladeniu oka, zväčšeniu objemu rias a posilneniu rastu!!! Optické predĺženie, zahustenie rias a zvýraznenie očí je ďalším z efektov LashLiftingu.

 

Cena procedúry: 38€

 

Dohodnite si termín
0905 997 334