Lash Lifting & Lash booster

Lash Lifting & Lash Booster

Novinka v oblasti tvarovaniu vlastných rias, kde riasy sa vytočia, zvýraznia, zdvihne sa ich objem a podporí sa ich rast.

Čaká vás wellness pobyt, dovolenka, či iná dôležitá udalosť a chcete byť každopádne upravená? Potom je táto technika LASH LIFTING ideálna práve pre vás! Potrebujete rekonštrukciu a posilnenie rias? Potom v spojení s LASH BOOSTROM dokážeme na riasách skoro zázrak!

Táto technika spočíva v natočení rias na špeciálnu silikónovú formu pomocou emulzií a zaistia tak zdvihnutie a vytočenie rias s trvalým efektom po dobu až 8 týždňov! Následne sa aplikuje farba na riasy a ako posledný krok sa aplikuje LASH BOOSTER, vďaka ktorému riasa dokáže absorbovať veľké množstvo výživy, keratínu a vody a dvojnásobne zväčší svoj objem. Efekt je na riasach naozaj vidieť.

LASH BOOSTER je extrémne účinná profesionálna vyživujúca kúra na riasy, ktorá o 100% zvyšuje objem prírodnej riasy vďaka jedinečnému zloženiu nízkomolekulovej kyseliny hyaluronovej, aminokyselín, keratínu, bambuckého masla, argánu, ricínu, vitamínu E a ďalších. Uzdravuje, urýchľuje rast, výrazne posilňuje riasy a v kombinácii s lash liftingom má úžasný účinok. Kúra je bez obsahu parabénov!

Pre koho je ideálny LASH LIFTING? Vhodné je pre klientky, ktoré majú rovné riasy smerujúce dolu, pre tie, ktoré nechcú predĺžené umelé riasy a tiež pre klientky, ktoré predĺžené riasy nosili a po odstránení sú ich riasy rovné.

 

Lash lifting a lash booster je proces k zatočeniu, zvýrazneniu rias, totálnej regenerácii a vedie k omladeniu oka, zväčšeniu objemu rias a posilneniu rastu!!!

 

Cena procedúry: 38€

 

Dohodnite si termín
0905 997 334